Dlaczego mężczyzna nie ma orgazmu?

Jest pijany.

Jest przemoczony. Nazywają to „penisem whiskey”. Z jednej strony, masz praktycznie pewną gwarancję, że będzie ona wystarczająco długa. Ale z drugiej strony, będzie to trwało zbyt długo. Jeśli jest tak pijany, że nie potrafi poprawnie wymówić swoich słów i ma tendencję do zasypiania, może nie być w stanie ukończyć swojego występu. Albo spróbuj dać ci go do wypicia i sfałszowania orgazmu (wielu mężczyzn wiedziało? ). Ale to nie zawsze jest takie oczywiste. Nie musi być pijany, póki nie zemdleje, żeby nie pojawił się efekt alkoholu na jego penisa. Będzie musiał sprawić, że odejdzie z dobrym snem.

mężczyzna nie ma orgazmuJest zestresowany.

Stres może zabić erekcję. I nie jest to coś, na co młodzi ludzie zwracają uwagę. Ale jeśli spędził kilka trudnych tygodni w domu lub boryka się z ważnymi problemami, może to zdecydowanie wpłynąć na jego wyniki. Może też być tak, że to samo przedstawienie sprawia, że się niepokoi. Może jest tak przejęty chęcią zaimponowania ci, że strzela sobie w stopę. W takich przypadkach, po prostu spróbuj go zrelaksować i uspokoić.

Cierpi na wcześniej istniejącą chorobę, której nie leczy. Istnieje wiele innych zaburzeń, które mogą mieć wpływ na penisa: problemy z sercem, cukrzyca, stwardnienie rozsiane. Niektóre operacje mogą mieć również wpływ na zdolność do erekcji. Nie ma natychmiastowych rozwiązań bez zaangażowania lekarza.

Na stronie ZnaneLeki znajdziesz wiele suplementów diety na poprawę orgazmu u każdego mężczyzny.

Przygotował się trochę za dobrze. Może być zbyt nerwowy, tak bardzo, że masturbował się kilka razy wcześniej, aby upewnić się, że ma wystarczająco dużo energii. Ale niestety, opróżnił zbiornik. Jego plan obrócił się przeciwko niemu, a teraz nic nie zostało z jego penisa

Trzyma się, żeby się pospieszyć ze swoimi rzeczami.

Ten facet uważa, że lubisz długie podróże. Kiedy nie możesz mieć więcej orgazmów (lub po prostu masz inne rzeczy do zrobienia), daj im znać, że tego chcesz. Jeśli to również nie zadziała, bądź bardziej zdecydowany. Jeśli nadal myśli, że jest rekordowym bogiem seksu, nawet jeśli nie masz ochoty, powiedz mu, że ma pięć minut na przyjście albo wyjdziecie.

Jego penis ma bardzo specyficzne potrzeby. Penisy, jak ludzie, są nawykowe. Jeśli masturbuje się w pewien sposób lub z pewną prędkością, jego penis może się do tego przyzwyczaić, że nie znajdzie tego, co robisz, stymulując (jest to powszechnie nazywane „śmiertelnym ściśnięciem”). Może on zaciska swój penis dużo lub używa konkretnego kąta, lub stymuluje końcówkę penisa w sposób, że pochwa nie jest w stanie zrobić. Jest również możliwe, że przyzwyczaiłeś się do pewnych pozycji seksualnych lub kątów. W tym przypadku będzie musiał sam się masturbować (przeczytaj nasz artykuł na temat tego, co myślą o tym mężczyźni). Albo możesz po prostu postawić się w preferowanej pozycji, gdy nadejdzie czas.

Ona bierze nowe narkotyki.

Jeśli ostatnio zmieniłeś leki z jakiegokolwiek powodu i przysięgasz, że wcześniej nie miałeś takich problemów, jest bardzo prawdopodobne, że to oni są winni. Istnieje nieograniczona liczba leków z nieograniczoną liczbą skutków ubocznych, a problemy z erekcją są dość powszechne. Chociaż jest przekonany, że to właśnie nowe leki są przyczyną jego problemów z wydajnością, powinien porozmawiać z lekarzem przed zmianą lub zaprzestaniem przyjmowania tego leku. Twoje ogólne zdrowie powinno wyprzedzać orgazm. I, oczywiście, nawet produkt dostępny bez recepty może mieć tam swoje konsekwencje.

Przeczytaj o najlepszych suplementach na poprawę potencji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *