Operacyjne powiększanie penisa

operacja wydłużenia męskiego prąciaWiększość mężczyzn chce mieć większego penisa, nawet, Jeśli Twój penis nie jest najmniejszy, może chcesz zwiększyć bieżący rozmiar. Nie jesteś jedynym i dlatego nie ma się czym wstydzić i szukać różnych metod powiększania penisa. Chirurgia dla penisa jest jednym z droższych technik powiększenie. Przeprowadzone chirurgów specjalizujących się w urologii.

Istnieją różne techniki aby powiększyć penisa przez operacji, które obejmują:

  • cięcia zawieszającego więzadła, które łączy podstawy penisa do kości łonowej,
  • przeszczepu skóry lub tłuszczu poprzez odsysanie tłuszczu lub
  • wycięty fragment w torebce.

W przypadku cięcia więzadło wieszadłowe lub część celów cięcie moszny worek do wydania poza kilka centymetrów penis, które są zazwyczaj ukryte w obrębie skóry.

Skoro tu jest sąd, większość ilość penisa idzie za granicą, dając wygląd jest dłuższy penis, więc działa najlepiej w przypadku penisy mięsa lub ekshibicjonistów. Po operacji jest wymagany, że pacjenta wykorzystanie wagi do penisa przez kilka miesięcy część penisa, że teraz nie wychodzi znowu.

Być może trafiłeś tutaj, zastanawiasz się, do jak powiększyć. Należy wiedzieć, że jest to możliwe i sprawia, że za pomocą protezy silikonowe protezy w jądrach, podobne do protezy silikonowe, które używają kobiety aby powiększyć piersi.

W jakich przypadkach należy rozważyć wydłużenie penisa metodą chirurgiczną?

  1. Jeśli czujesz, że Twój penis jest zbyt mały w stosunku do ciała
  2. Jeśli operacja sprawi, że nabierzesz pewności w siebie
  3. Jeśli wydaje Ci się, że masz mikropenisa – lub co to jest to samo penisa zdiagnozowaniu mniej niż 6 cm w stanie – czy chorobą Peyroniego jest choroba powoduje bolesne erekcje.

Jaki jest koszt takiej operacji?

Choć ceny mogą się różnić w zależności od kraju i reputacji chirurga, ceny wahają się od 10 000 $ jeśli mówimy o Unii Europejskiej.

Niewątpliwie to spore koszty, na które niewiele osób stać. Oczywiście taka operacja nie jest refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia, więc chętni panowie muszą sami zasponsorować sobie taką wątpliwą przyjemność. Oczywiście istnieją przypadki, gdzie tego typu operacja jest konieczne nie tyle ze względów estetycznych co zdrowotnych.

Alternatywy dla operacji powiększenia penisa

alternatywne metody powiększania penisaIstnieje wiele alternatyw dla operacji. Jeśli nie możesz iść pod nóż, albo po prostu nie chcesz, mniej inwazyjne spróbować pierwszy jednej z tych metod, aby uruchomić wzrost penisa.

Ćwiczenia penisa

Powiększenie ćwiczenia, takie jak mięśnie kegla, lub jelqings są obecnie używane przez tysiące mężczyzn wydłuża i pogrubia ich penisy. Jako inne rutynowe ćwiczenia, wymaga czasu i poświęcenia, ale w końcu penisa wyniki duże i zdrowe. Tu liczy się przede wszystkim systematyczność.

Urządzenia do powiększania penisa

Istnieje kilka urządzeń, które służą do wydłużenia.

Pompy do penisa

Przykładem jest pompy próżniowe dla penisa, które zapewniają wsparcie, gdy chodzi o wygranej grubość i długość. Jednak rezultaty nie wydają się być trwałe.

Przedłużacze penisa

Z drugiej strony są przedłużacze penisa, zwykle zalecane po zabiegu, aby stałe zyski. Jej główną wadą jest dyskomfort.

Odważniki penisa

Wreszcie istnieją również wagi do penisa powoduje ich wydłużenie z wagi wiszące z penisa. Jednak nie są one skuteczne uzyskać grubość.

Pigułki i kremy na powiększanie penisa

Można kupić wiele suplementów stop penisa bez operacji. Te pigułki zwiększa napływ krwi w penisie, co może pomóc, aby powiększyć penisa ćwiczenia lub urządzenia, ale jeśli pigułki sam nie służą aby powiększyć. Natomiast na rynku pojawił się innowacyjny krem powiększający penisa – Titam gel, o którym szerzej można przeczytać na tej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *