Suplementy diety na potencję dla mężczyzn

suplementy dla mężczyzn na potencjęImpotencja może powodować sporadyczne zaburzenia seksualne lub całkowitego braku erekcji ze względu na zróżnicowane i złożone fizjologiczne lub psychologiczne przyczyny. Impotencja jest częstym problemem, który dotyka wielu mężczyzn przynajmniej raz w życiu. W związku z tym ich leczenie i profilaktyka ma ogromne znaczenie dla zdrowia seksualnego mężczyzn. Dlatego suplementy na poprawę potencji są obecnie tak popularne i coraz to nowsze pojawiają się na rynku niemalże każdego dnia.

Istnieją niektóre suplementy do zwiększenia siły i pożądania seksualnego. Naturalne i bez skutków ubocznych. W oparciu o jakości składników, ich skuteczności i komentarze naszych klientów wybraliśmy kilka suplementów, aby zwiększyć u każdego mężczyzny siłę potencji seksualnej. Spójrz na poniższej liście przed wyborem twoim sprzymierzeńcem w walce z zaburzeniami erekcji.

TRIBULUS TERRESTRIS

Tribulus terrestris jest rośliną z rodziny Zygophyllacae, która rośnie w tropikalnych i umiarkowanych regionach na południu Europy i Azji. Roślina ta będącego częścią tradycyjnej medycyny chińskiej i indyjskiej jest wykorzystywana w tamtych rejonach do dnia dzisiejszego.

Niektóre badania naukowe wykazały, że tribulum terrestris znacząco zwiększa poziom testosteronu i hormonu luteinizującego, który promuje produkcję testosteronu, a także powoduje wzrost siły aktywności seksualnej i częstotliwość i siłę erekcji. Tak się dzieję, ponieważ testosteron jest hormonem odpowiedzialnym za rozwój męskich funkcji seksualnych, takich jak funkcji i cech sprawności seksualnej. W przypadku gdy mężczyzna cierpi na choroby serca czy nadciśnienie, należy używać tylko Tribulus terrestris pod opiekę medyczną.

JAGODY GOJI

Goji jest to krzew, który rośnie w górach Himalajach w Tybecie. Jagody są wysoko cenione ze względu na jego niezwykły smak i wysoka wartość odżywcza. Uznawane są także jako super foods, czyli niezwykle zdrowe.

Zgodnie z badaniami naukowymi jagody goji zwiększają libido i poprawiają sprawności seksualnej, co sprzyja płodności. Analizę polisacharydów w Lycium barbarum (nazwa naukowa dla jagód goji) pokazał, że przeciwdziałają szkód wyrządzanych jądrom przez organizm nadmiaru ciepła, wzrost poziomu hormonów i poprawić jakość i ilość spermy.

L KARNITYNY + L-ARGININY

efekty stosowania suplementów na potencjęL-arginina to prekursor tlenku azotu (NO). Nie podniósł aktywność enzymu cyklazy adenylowej w żyłach, co z kolei zwiększa stężenia cyklicznego monofosforanu guanozyny (CGMP). CGMP pomaga, aby zrelaksować żyły i jest jednym z głównych składników wielu produktów, które stymulują erekcji. Sprawia, że krew lepiej napływa do ciał jamistych penisa.

L – Karnityna, w połączeniu lub nie z niacyny, zwiększa spalanie kwasów tłuszczowych w komórkach, co miało mniej radykalne wolna i żyłach stać się bardziej elastyczne, zwiększając wpływ L-argininy.

Ostatnie badania wykazały, że zużycie 250 mg L-karnityny z 2500 mg L-arginina poprawia życie seksualne. Badania, przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu la Sapienza w Rzymie, został przeprowadzony z 54 mężczyzn od 35 do 75 lat. Nic dziwnego, że są to częste składniki używane przy produkcji suplementów na poprawę potencji.

Suplementy dla mężczyzn a impotencja

Impotencja to trudny temat dla każdego mężczyzny i może powodować różnego rodzaju problemu. Powodem są zaburzenia erekcji, osłabione libido, czy też wstydliwy przedwczesny wytrysk. Wiele osób uważa, że tego typu problemy dotyczą starszych panów o 50 roku życia. Prawda jest taka, że impotencja może spotkać mężczyznę w każdym wieku.

Styl życia i nieprawidłowa dieta sprawiają, że obecnie nawet 20-latkowie zmagają się z tymi problemami. To dość nowe zjawisko, ale pierwsze przeprowadzone badania wskazują właśnie na stres oraz zmiany genetyczne jako podstawowe przyczyny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *